7928 APPIA GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7928 |
| Color | GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 250cm / 98inch |
| Height | 150cm / 59inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2000kg |